Yükleniyor...

Carissa Otel | Muğla'daki ikinci eviniz.
Firma Profili
1997 yılında Türk Ticaret hayatına başlayan GÖK-SAN Ltd. Şti. Ülkemize kazandırdığı bir çok projenin yanı sıra Muğla ilinde Turizm sektöründe de yatırımlarına devam etmektedir.
Turizm alanındaki lider markamız Carissa adıyla Muğla ilimizde faaliyetlerine başlayan Carissa Otel Muğla bölgesinde turizm sektörüne yeni bir bakış açısı
kazandırmayı kendine misyon edinmiştir.
Toplam 32 oda 84 yatak kapasitesi ile siz değerli misafirlerimize hizmet veren otelimiz. 10 adet Standart Twin, 6 adet Standart French, 10 adet Deluxe, 4 adet Triple ve 2 adet King Deluxe odalarıyla ve güler yüzlü personeli ile sizlerin hizmetinizdedir.
Şehir Otelciliği konusunda Muğla’daki hizmet açığını kapatmayı ve şehir otelciliğine yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlamaktadır.İş seyahatlerinizde, aileniz ve sevdiklerinizle beraber otelimizde evinizin konforunu yaşayacağınızı garanti etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı yönetim ve personelimiz, sizlere sağladığı ürün ve hizmetlerle Muğlada’ki vazgeçilmeziniz olmayı kendisine hedef edinmiştir.
Otelimiz inşaatından, iç mimarisine kadar tüm alanlarda birinci sınıf malzemeler kullanılmış, sizlerin ve sevdiklerinizin konforu için en küçük ayrıntılara bile dikkat edilmiştir. Otelimizin fiziki durumunun yanı sıra personel kalitemizle de siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Konusunda uzman, uzmanlığını belgelendirmiş personellerimiz, otelimizde konakladığınız süre içerisinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için görev beklemektedir.
Carissa Otel olarak siz değerli misafirlerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyarız.
Misyonumuz
Carissa Otel olarak bulunduğumuz bölgede ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde %100 misafir memnuniyeti ilkesi ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.
Otel olarak

  • Şehir otelciliği konusunda en kaliteli ürün ve hizmetleri üretmeyi,
  • Sektörümüzle ilgili gelişmeleri yakında takip ederek kurumsal alt yapımızı ve personel kalitemizi her zaman güncellemeyi,
  • İstihdam ettiğimiz personellere hizmet içi eğitimler aldırarak hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı,
  • Bizleri tercih eden misafirlerimizin sağlığı, konforu ve konaklama standartlarını en üst seviyede tutmayı
    kendimize misyon edindik.

Vizyonumuz
Carissa Otel olarak bulunduğumuz bölgedeki tercih edilen oteller arasında olmak, ilimizde ve bölgemizde istihdam yaratarak ekonomimize katkıda bulunmak, standartlarımızı her zaman en üst seviyede tutarak siz değerli misafirlerimizin taleplerine anında cevap vermek vizyonumuzu oluşturan temel esaslardır.
Mesaj Gönder
1
Merhaba | Hi
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?

Hi,
How can I help you ?